Údržbár

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
čo najskôr, dohodou pri pohovore
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou podľa skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom pracovného miesta je podpora výrobného procesu našich interiérových produktov pre automobilový priemysel.
V rámci zabezpečenia plynulého chodu výroby, pracovná náplň tohto pracovného miesta bude zahŕňať predovšetkým:
- operatívnu a preventívnu údržbu strojných zariadení vo výrobnej hale
- podporu oddelenia výroby pri odstránení prestojov kvôli technickým príčinám a strojným zariadeniam
- nastavovanie a optimalizáciu strojných zariadení
- operatívne servisné zásahy a opravy strojov, odstraňovanie porúch a závad
- návrhy na technické zlepšenia a implementácia schválených vylepšení
- údržbu výrobných priestorov
- pravidelnú komunikáciu s ostatnými oddeleniami, najmä s výrobou, oddelením procesu a technického plánovania a oddelením kvality
- príprava relevantnej dokumentácie v rámci svojej práce, zaznamenávanie opráv a evidovanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
- údržbárske práce podľa požiadaviek nadriadeného - vedúceho údržby

- Príspevok na stravné lístky nad rámec Zakonníka práce
- Možnosť stravovania v areáli
- Interné a externé vzdelávanie, možnosť získania relevantných oprávnení a certifikátov
- Množstvo firemných akcií
- Stabilita medzinárodnej spoločnosti s tendenciou rastu

Ohľadom osobného pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe znalostí s skúseností. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Časová flexibilita, pracovanie v zmennej prevádzke
Ochota pracovať nadčas v prípade potreby
Aktívne riešenie problémov, samostatnosť
Odborná spôsobilosť na vykonávanie činností podľa min. §22 vyhl. č. 718/2002 Z.z.
Skúsenosti s údržbou výrobných technológii – výhodou
Znalosť čítania technickej dokumentácie
Analytické, technické a logické myslenie
MS Office – základy
Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Nemecký jazyk – základy, výhodou

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. v Galante je dodávateľ interiérových dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Matúškovo 1586
925 01 Matúškovo
ID: 2177596   Dátum zverejnenia: 2.11.2016