Barmanka / Barman v štýlovom pivnom pube v centre Pezinka

Smokies B&R s. r. o.

Miesto práce
Holubyho 29, Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Na začiatok 3 - 4 € / hod, závisí od skúseností, pekné denné tringelty, odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme rozšírili našu skvelú Smokies pub partiu o milú, sympatickú, komunikatívnu a zodpovednú barmanku / barmana (vhodné pre študenta VŠ) s pozitívnym vzťahom k pivu, ktorá / ktorý chce pracovať v nefajčiarskom bare v centre Pezinka s ponukou viac ako 60 druhmi piva. Čaká Ťa mladý kolektív, ktorý Ťa veľmi rýchlo zasvätí do pivných tajov :-) Platí aj pre nováčikov, radi zaučíme. Hodí sa pre sovičky a študentov, pub otvárame v poobedných hodinách :-) Ideálne ak budeš z Pezinka alebo blízkeho okolia.

Viac info na www.smokies.sk

Detaily na pohovore.

Ideálne pre študentov VS, resp. tých ktorí hľadajú dlhodobú brigádu. V prípade, že nie si študent a ponuka Ťa oslovila, pošli CV a porozprávame sa :-)
Šikovným mzda porastie!
Bar je otvorený Po - Štv od 16:00 - 23:00, Pia - So 16:00 - 01:00. V nedeľu všetci oddychujeme.

V prípade záujmu pošli životopis na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemne vystupovanie
komunikatívnosť
zodpovednosť
spoľahlivosť
zmysel pre humor
chuť učiť sa
tímový hráč

Pivný bar v centre Pezinka zameraný na ponuku kvalitného piva rôzneho druhu. Čapované špeciály z minipivovarov na rotujúcich pípach. V ponuke viac ako 60 druhov pivných špeciálov.
ID: 3165368  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na začiatok 3 - 4 € / hod, závisí od skúseností, pekné denné tringelty, odmeny.