Logo SMINLO, s. r. o.

Obchodný zástupca

SMINLO, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 3 000 EUR/mesiacNástupná základná mzda je 1350 Eur brutto + odmeny za obchodnú činnosť vo výške 10% z hrubého zisku zverených zákazníkov. Každý rok sa základná mzda prehodnocuje a zvyšuje o ďalších 100 Eur. Stravné je plne preplácané firmou v sume 6 Eur/deň. Finálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností v odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Oslovuješ a buduješ vzťahy s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi na pobočke v Slovensku, Česku, Poľsku alebo Rakúsku.
  • Komunikuješ s nimi telefonicky aj emailom a eviduješ ich v databáze spoločnosti.
  • Staráš sa o zákazníkov a riešiš prípadné problémy a reklamácie.
  • Identifikuješ nové príležitosti na trhu a aktívne oslovuješ nových klientov.
  • Plníš obchodné plány a pravidelne reportuješ výsledky.
  • Tvoríš cenové ponuky a dohoduješ obchodné podmienky na nadviazanie spolupráce.
  • Organizuješ osobné obchodné stretnutia s klientmi a prezentuješ spoločnosť.
  • Pracuješ s počítačom a internými informačnými systémami spoločnosti.
  • Pracuješ v tíme a spolupracuješ s inými oddeleniami spoločnosti.
  • Pracovná doba: 8 hodín denne, 5 dní v týždni.
  • Možnosť flexibilnej pracovnej doby a home office.

Typický deň na pozícii obchodného zástupcu zahŕňa:

  • Komunikáciu so zákazníkmi, riešenie prípadných problémov a reklamácií.
  • Osobné obchodné stretnutia s klientmi, prezentáciu spoločnosti a tvorbu cenových ponúk.
  • Tvorba samostatných cenových ponúk a príprava tendrov.

  • Budeš pracovať v mladom tíme v dynamicky rastúcej spoločnosti.
  • Dostaneš firemný notebook a mobilný telefón, aby si mohol pracovať odkiaľkoľvek.
  • Získaš príspevok na stravu vo výške 6 Eur/deň, ktorý ti bude plne hradený zamestnávateľom.
  • Môžeš sa tešiť na pravidelné firemné podujatia, kde spoznáš nových ľudí a zlepšíš svoje pracovné vzťahy.
  • Budeš mať prístup k príspevku na vzdelávanie, aby si si mohol rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti.
  • Dostaneš príspevok na regeneráciu pracovných síl, aby si sa mohol udržiavať v dobrej fyzickej kondícii.
  • Máš nárok na Sick day, čo ti umožní zostať doma, ak si ochorel.
  • Môžeš pracovať z domu v rámci Home office, ak si potrebuješ zariadiť veci alebo sa ti nechce cestovať do práce.
  • Získaš Multisport kartu, ktorá ti umožní využívať rôzne športové aktivity a udržiavať si zdravie a kondíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Špeditér, obchodný zástupca v oblasti dopravy

Počet rokov praxe

2

  • Tímový hráč s komunikatívnosťou
  • Flexibilný a spoľahlivý zodpovedný jedinec
  • Odolný voči stresu a s koncepčným myslením
  • Skúsenosti s prácou na PC a aktívny prístup k práci
  • Prax v doprave nevyhnutná
  • Vyžadované: Stredné odborné vzdelanie, znalosť MS Office

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom a medzinárodnom trhu od roku 2006. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy. Spoločnosť má na Slovensku svoje pobočky v Sládkovičove, Nitre, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4772464  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac