Zubní lékař lékařka / stomatolog 80 000Kč

SMILE FACTORY s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do soukromé zubní kliniky v centru Brna hledáme lékaře/lékařku místo naší milé doktorky Markéty, která se nám stěhuje do Hradce Králové.

Nabízíme

  • Zázemí prestižní kliniky v centru Brna
  • Práci v přátelském prostředí, kde si vycházíme vzájemně vstříc
  • Support recepce – minimální administrativa pro doktory
  • Nejmodernější vybavení + nákup vybavení dle individuálních potřeb
  • Poctiví a spolehliví pacienti
  • Práce u křesla 7 hodin denně
  • Vzdělavání v oboru
  • Vedení a konzultace zkušené zubní lékařky
  • 25 dní dovolené
  • Benefity - fyzioterapie, cizí jazyky, solárium
  • Plat 60 000 až 80 000 Kč
  • Nadstandardní platové ohodnocení s podílem na zisku

Požadujeme

  • Loajalitu
  • Týmového hráče se zájmem o obor
  • Práci se zvětšením - Zeiss
  • Důraz na preciznost

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3166965  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.