Zubný lekár - Piešťany, Bratislava

Smile Clinic

Miesto práce
Bratislava, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Endodoncia
- Protetika
- Implantológia
- Estetická stomatológia
- Dentoalveolárna chirurgia

- Neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných schopností a iniciatívy
- Samostatný výkon práce zubného lekára, v prípade absolventa dohľad nad realizáciou úkonov skúseným lekárom v rámci ordinácie
- Finančné ohodnotenie
- Vysoko kvalifikovaný a skúsený tím
- Moderné vybavenie pracoviska (3D scan, OPG rtg.)
- Práca v príjemnom mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dosiahnuté VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore Zubné lekárstvo
- Pracovná pozícia je vhodná aj pre ABSOLVENTOV
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- Rozhodnosť
- Dôslednosť, precíznosť
- Manuálna zručnosť

Smile Clinic je súkromná zubná klinika, ktorá svojim klientom poskytuje širokú škálu nadštandardných stomatologických služieb od roku 2006 v Piešťanoch a od roku 2015 aj v Bratislave. Na základe portálu Global Clinic Rating ( https://gcr.org/c/smile-clinic-dental-holiday-bratislava ), ktorý hodnotí podľa odbornosti personálu, vybavenia kliniky a celkovej spokojnosti pacientov je naša klinika 1. na Slovensku.
Klinika je vybavená najmodernejšou zubnou technikou a patrí medzi popredné zubné kliniky pôsobiace v oblasti zubného turizmu na Slovensku, zameraná prevažne na restoratívnu a estetickú stomatológiu a implantológiu.
www.smileclinic.sk https://www.facebook.com/smileklinik/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1894770  Dátum zverejnenia: 10.10.2014