Zubná sestra

Smile Clinic

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, 811 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zubnú sestričku s príjemným vystupovaním, zodpovednú a s výbornými komunikačnými a organizačnými schopnosťami.

Hlavná pracovná náplň:
- asistencia pri odborných stomatologických a stomatochirurgických výkonoch a vyšetreniach
- sterilizácia nástrojov, dezinfekcia
- administratívna

Ponúkame:
- kompletné zaškolenie
- práca v mladom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- vynikajúca možnosť načerpania praktických skúseností aj z oblasti implantológie

Pracovný pohovor prebieha vo vopred dohodnutý termín s uchádzačom na pracovisku zubnej kliniky v Piešťanoch.

Len vybraní záujemcovia budú kontaktovaní telefonicky alebo e-mailom a pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- pro-klientský prístup
- odbornosť
- pracovné nasadenie
- záujem o odborný a osobnostný rast

Smile Clinic je súkromná zubná klinika, ktorá svojim klientom poskytuje širokú škálu nadštandardných stomatologických služieb od roku 2006 v Piešťanoch a od roku 2015 aj v Bratislave. Na základe portálu Global Clinic Rating ( https://gcr.org/c/smile-clinic-dental-holiday-bratislava ), ktorý hodnotí podľa odbornosti personálu, vybavenia kliniky a celkovej spokojnosti pacientov je naša klinika 1. na Slovensku.
Klinika je vybavená najmodernejšou zubnou technikou a patrí medzi popredné zubné kliniky pôsobiace v oblasti zubného turizmu na Slovensku, zameraná prevažne na restoratívnu a estetickú stomatológiu a implantológiu.
www.smileclinic.sk https://www.facebook.com/smileklinik/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1259250  Dátum zverejnenia: 16.9.2015