Čašník, servírka

SMÍCHOVSKÁ PERLA, s. r. o.

Miesto práce
Šancová 5, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
výhodne platové podmienky, upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v modernej pivárni, hľadáme 2 mladých šikovných zamestnancov na TPP do obsluhy na doplnenie nášho dobrého teamu. Mame záujem o ľudí ktorí vedia odniesť minimálne 3 taniere naraz. Príjemné platové podmienky sú samozrejmosťou.

Plus hladáme aj brigádnika študenta VS na výpomoc za barom vo večerných hodinách.

www.beerarena.sk

Zamestnanecká strava

Práca v mladom kolektíve

Zamestnanecká zľava na prevádzke vo volnom čase

Informácie o výberovom konaní

životopisi s FOTOGRAFIOU posielajte na [email protected]

-bližšie info na tel. čísle 0918 563 009

ozveme sa len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka

ochotný

flexibilný

ústretový

milý

Spoločnosť prevádzkuje gastronomické zariadenia.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1770441  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodne platové podmienky, upresníme pri osobnom pohovore