Можливість для людей з України

Paralegal / právny asistent

SMARTUP EU s.r.o.

Miesto práce
Roľnícka 187, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta práva / právneho asistenta! Čo budeš robiť? Príprava právnej dokumentácie podľa Zákona o pobyte cudzincov, spolupráca s Ambasádami, cudzineckou políciou, prekladateľmi, notármi, zakladanie a zmeny v spoločnostiach, občianskych združeniach, podania na obchodný register, živnostenský úrad, sledovanie legislatívnych zmien, komunikácia s klientami v anglickom / slovenskom jazyku.

Ďalšie príklady náplne práce - príprava zmlúv a dohôd, správa a archivácia právnych dokumentov, iné administratívne práce na podpore právnického tímu.

Typický deň na pracovnej pozícii - odpovedanie na emailov alebo telefónov v anglickom jazyku, príprava právnych dokumentov pre klientov, objednanie na Ambasádu, sprevádzanie na cudzineckú políciu, vypracovanie a podanie návrhu do obchodného registra, práca cez slovensko.sk. Ak hľadáš zaujímavú prácu v právnickej oblasti, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Budeš mať možnosť pracovať s pružným pracovným časom, ktorý si môžeš prispôsobiť svojmu rozvrhu.

Budeš pracovať v príjemnom prostredí malého kolektívu, kde sa budeme venovať individuálnemu prístupu ku každému zamestnancovi ale zároveň spoznáš mnoho nových národností a kultúr.

Zlepšíš si svoje jazykové zručnosti v angličtine, keďže väčšina našich klientov sú cudzinci.

Hľadáme študenta práva alebo skončeného právnika na čiastočný úväzok (počet hodín závisí od dohody) na prácu v našej kancelárii na aspoň 20 hodín do týždňa.

Ideálny kandidát ovláda plynule anglický jazyk slovom a písmom, je organizovaný, zodpovedný a precízny.

Vhodné aj pre právnika s ukončeným vzdelaním mimo SR, napr. Ukrajina, ale je nutnosť hovoriť plynule slovensky (aj písať).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Nutnosť ovládať anglický a slovenský jazyk na komunikačnej úrovni slovom aj písmom.
  • Preferujeme znalosť ďalšieho cudzieho jazyka.
  • Vyžadujeme VŠ vzdelanie v oblasti práva.
  • Skúsenosti s prácou v právnej oblasti sú výhodou.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť.
  • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne.
  • Vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti.
  • Znalosť právnych predpisov a procesov.

Spoločnosť SMARTUP poskytuje už 13 rokov právne a účtovné poradenstvo zahraničným klientom. Vykonávame špičkové právne poradenstvo a vedieme účtovníctvo živnostníkom, menším či väčším firmám z celého Slovenska ako aj zo zahraničia. Disponujeme rozsiahlymi skúsenosťami z obchodného a imigračného práva, ktoré sú nevyhnutné na úspešené prejednanie vášho prípadu. Hovoríme plynule 4 jazykmi (SJ, AJ, RU, UK).
ID: 4704685  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.