Asistent/ka predaja pre predajňu Michalovce

SMARTSHOP 4KA

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 400 EUR/mesiacUvedená mzda je priemerná hrubá mzda dosahovaná na tejto pozícii. 866 € + pravidelné odmeny bez limitov + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu s prozákazníckym prístupom na aktívne oslovanie zákazníkov na predajni so širokou škálou produktov a moderných technológií a služieb operátora 4KA
•Vybavovanie e-shopových objednávok, práca s pokladňou, riešenie reklamácií, vybavovanie platených servisov, výkup mobilných telefónov, dodržiavanie predpísaného vizuálu
• Zodpovednosť za plnenie stanovených predajných plánov a služieb
• Všeobecná zodpovednosť za chod a čistotu predajne, aby si sa tam ty aj zákazníci cítili príjemne

1300 – 1400 EUR/mesiac. Uvedená mzda je priemerná hrubá mzda dosahovaná na tejto pozícii. Mzda je zložená zo základnej mzdy 866 eur ( základná mzda predstavuje minimálne garantované platové ohodnotenie )

+ odmien z predaja bez horného limitu ( Výhody a podrobnosti odmeňovacieho systému Vám radi vysvetlíme na osobnom pohovore)

+ príplatky za soboty 50% a nedele 100 %

+ bonusy za vzdelávanie + 25% za nadčasovú pracu

- pracovná zmluva na dobu neurčitú

- pracovná doba na krátky/dlhý týždeň od 8.00 - 9.00 hod do 20.00 - 21.00 hod, resp. podľa otváracích hodín daných predajní

- stravné v hodnote 5,85 € za každý odpracovaný deň vo forme stravovacej karty, alebo priamo na účet

- motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny

- možnosť kariérneho rastu zamestnanca

- práca v stabilnej spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax a prehľad v predaji telekomunikačných služieb vítáná

- výborné prezentačné, komunikačné zručnosti

- samostatnosť, zodpovednosť

- schopnosť rýchlo sa učiť

- príjemný vzhľad a profesionálne vystupovanie

- zvládanie stresu

- chuť učiť sa nové veci

- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám

- vysoké pracovné nasadenie

SMARTSHOP po celom Slovensku zamestnáva viac ako 140 ľudí a prevádzkuje 55+ predajní. Sme jeden z najväčších predajcov Smart produktov a zariadení na Slovensku . Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov, pod značkou Digitall a od roku 2020 pôsobíme pod novou značkou SMARTSHOP. Sme taktiež strategický partner pre predaj produktov a služieb operátora 4KA - Swan mobile. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4787258  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac