Web Developer(ASP.NET MVC)

SmartEn a. s.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, 01001, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Absolvent 1000 - 1200 EUR / Senior dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programátor bude pracovať ako súčasť tímu, ktorý sa podieľa na programovaní webových aplikácií, dizajne a implementácií samostatných programových celkov alebo časti informačného systému riešených na platforme .NET/Windows. Jeho náplňou bude najmä tvorba front end-u webovej časti za použitia JavaScript, HTML a CSS na strane webového klienta a ASP.NET na strane servera.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
C# - Základy
ASP.NET - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady

Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
Schopnosť úzko spolupracovať s analytikom a architektom riešenia
Tímový hráč s aktívnym prístupom k riešeniam problémov
Komunikatívnosť a samostatnosť pri riešení úloh
Vysokoškolské vzdelanie môže byť výhodou, podstatné sú však schopnosti a šikovnosť

Zručnosti

Skúsenosti s vývojom webových aplikácií v ASP.NET a/alebo ASP.NET MVC
Znalosť jQuery a modelovacieho nástroja Enterpise Architect výhodou(nie podmienkou)

Sme mladá dynamická spoločnosť zameraná na vývoj softwerových riešení v oblasti energetického priemyslu. Aktuálne hľadáme schopných a kreatívnych ľudí do tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2049054  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Absolvent 1000 - 1200 EUR / Senior dohodou