Hľadáme telefonistov a telefonistky

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
Pieštanská 3, Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
600 -800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude :

- Kontakt s klientmi, ktorí prejavili záujem o naše služby
- Doporučenie vhodných produktov a cenové kalkulácie
- Administratíva k jednotlivým prípadom
- Vyplňovanie objednávkových formulárov

- Práca na HPP
- Stabilné zamestnanie
- Istotu zárobku, základný plat + provízie, priemerná mzda 600 až 800€
- Prácu na jednu smenu bez víkendov a sviatkov
- Priateľský kolektív a prístup nadriadených
- Súťaže o hodnotné a vecné ceny
- Bezplatné osobnostné a komunikačné školenia pre kariérny rast (administratíva, verifikácia, supervisor)
- Práca je vhodná aj pre absolventov a uchádzačov bez praxe bez vekového obmezdenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-Energickú osobnosť
-Úsmev
-Chuť učiť sa a vzdelávať sa

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2903765  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 -800€