Telefonistka, Senica a Trnava, aj ako brigáda na celé leto!

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
okres Senica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
550- 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa telefonovať a obchodovať zároveň?
Chceš pomôcť zákazníkom tak, že im znížiš náklady na telekomunikačné služby?

Ak si na tieto otázky odpovedal ÁNO, neváhaj a zašli nám tvoje CV a naše personálne oddelenie Ťa bude v čo najkratšom čase kontaktovať.

Ponúkame:
-Hlavný pracovný pomer alebo brigádu na leto
-Istotu zárobku, fix + povízie, 550 až 800€ priemerná mzda
-Kariérny rast v rámci spoločnosti
-Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
-Bezplatné školenie hneď od prvého dňa nástupu
-Motivačné súťaže a benefity
-Klimatizované kancelárie

Po zaslaní Vášho životopisu, Vás budeme kontaktovať z nášho personálneho oddelenia v čo najkratšom čase. Obsadzujeme voľné pracovné miesta v Trnave a Senici. Prosíme o uvedenie pobočky na ktorú sa hlásite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné schopnosti
- Energickú osobnosť
- Úsmev 
- Chuť učiť sa a vzdelávať sa

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2621232  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550- 900€