Telefonistka/Telefonista aj pre absolventov a bez praxe!

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 40, okres Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 900 EUR/mesiac, priemerná mzda brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa telefonovať a obchodovať zároveň?
Chceš pomôcť zákazníkom tak, že im znížiš náklady na telekomunikačné služby?

Ak si na tieto otázky odpovedal ÁNO, neváhaj a zašli nám tvoje CV a naše personálne oddelenie Ťa bude v čo najkratšom čase kontaktovať.

Ponúkame:
• zamestnanie v stabilnej spoločnosti pre Slovak Telekom
• istota zárobku - fixný plat + zaujímavé provízie
• zaškolenie nových zamestnancov zdarma
• pravidelné bezplatné tréningy komunikácie a predajných techník
• prácu bez víkendov a sviatkov na jednu smenu
• rýchlu možnosť kariérneho rastu (administratíva, verifikácia, supervizor)
• fyzicky nenáročná práca v klimatizovanej kancelárii
• veľmi dobrý kolektív
• práca na dohodu, živnostenský list, po zapracovaní HPP

Práca je vhodná aj pre absolventov, ZŤP a bez praxe. Ponúkame kompletné zaškolenie.Každého uchádzača, budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stačí ti len:
•Komunikatívnosť
•Dobrá nálada
•Chuť zarobiť si

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2204774  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 900 EUR/mesiac, priemerná mzda brutto