Telefonistka/ta - Prax nie je potrebná

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
500 - 1000 EUR/mesiac, Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa naučiť výborne komunikovať? Hovoria o Tebe, že stále hovoríš a vieš presvedčiť? V tom prípade práve Teba hľadáme do nášho aktívneho kolektívu. Tvojou náplňou práce bude telefonický predaj produktov Slovak Telekomu. Prax nie je potrebná.

Naštartujte svoju kariéru u nás, získajte prax, naučte sa zdarma všetko čo potrebujete pre svoj kariérny rast. Nie je podstatné koľko máte rokov či ste muž alebo žena alebo kde ste pracovali doteraz. Naučíme Vás nenarobiť sa a zarobiť!

Ponúkame:
• zamestnanie v stabilnej spoločnosti pre Slovak Telekom
• istota zárobku - fixný plat + zaujímavé provízie
• zaškolenie nových zamestnancov zdarma
• pravidelné bezplatné tréningy komunikácie a predajných techník
• prácu bez víkendov a sviatkov na jednu smenu
• rýchlu možnosť kariérneho rastu (administratíva, verifikácia, supervizor)
• fyzicky nenáročná práca v klimatizovanej kancelárii
• veľmi dobrý kolektív
• práca na dohodu, živnostenský list, po zapracovaní HPP

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na dole uvedený kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:
• komunikačné zručnosti, príjemný hlasový prejav,
• pro-zákaznícka orientácia, orientácia a nadšenie pre predaj
• odolnosť voči stresu
• chuť učiť sa a vzdelávať sa

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2201090  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac, Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore.