Telefonistka/ta-Prax nie je potrebná.

SMARTCALL SK s.r.o.

Hurbanova 40, Senica, okres Myjava, okres Senica, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj pre úspešné, moderné a stále rozvíjajúce sa callcentrum pre Slovak Telekom. Tvojou náplňou práce bude ušetriť zákazníkom 70% nákladov za telekomunikačné služby.

Chceš si zarobiť a pri tom sa fyzicky nenarobiť?
Ak si na tieto otázky odpovedal ÁNO, neváhaj a zašli nám svoj životopis a naše personálne oddelenie Ťa bude v čo najkratšom čase kontaktovať.
Prax nie je potrebná.

- motivujúce finančné ohodnotenie
- fixná mzda a bonusy podľa dosahovaných cieľov
- komplexné zaškolenie nových zamestnancov zdarma
- klimatizované kancelárie
- fyzicky nenáročná práca v kancelárií
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- veľmi dobrý kolektív
- práca v silnej a stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme každého uchádzača!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívne myslenie
- komunikatívnosť
- ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2067724  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 800 EUR/mesiac