Telefonický predajca

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 40, okres Myjava, okres Senica, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných, komunikatívnych ľudí pre telefonický predaj produktov spoločnosti Slovak Telekom.

Náplňou práce je:
aktívne telefonické oslovovanie potenciálnych alebo existujúcich klientov z internej databázy,
ponuka a predaj produktov a služieb spoločnosti Slovak Telekom, a.s., ich evidencia v systéme spoločnosti,
poskytovanie odborného poradenstva klientom,
informovanie o produktoch, cenách a poskytovaných službách.

Práca je vhodná aj pre absolventov.

• motivačné finančné ohodnotenie
• zlepšenie komunikačných a predajných zručností
• predajné a argumentačné školenia na firemné náklady
• získanie skúseností v oblasti predaja
• zamestnanecké teambuildingové akcie a výhody,
• príjemné moderné pracovné prostredie a kolektív
• práca v stabilnej a neustále sa rozširujúcej spoločnosti
• možnosť kariérneho rastu

Práca je vhodná aj pre absolventov, ZŤP a bez praxe. Ponúkame kompletné zaškolenie.Každého uchádzača, budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- komunikačné zručnosti, spoľahlivosť,
- pracovné nasadenie, samostatnosť,
- príjemné vystupovanie, vytrvalosť,
- orientáciu na plnenie stanovených cieľov,
- prax v oblasti predaja je výhodou,
- aktívny prístup a dôslednosť.

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2023916  Dátum zverejnenia: 23.2.2015