Telefonistka/ta

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 900 EUR/mesiac, priemerná mzda brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa telefonovať a obchodovať zároveň?
Chceš pomôcť zákazníkom tak, že im znížiš náklady na telekomunikačné služby?

Ak si na tieto otázky odpovedal ÁNO, neváhaj a zašli nám tvoje CV a naše personálne oddelenie ťa bude v čo najkratšom čase kontaktovať

Čo Ťa čaká:
- Fixný plat + provízie + osobné ohodnotenie
- Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
- Pracovisko v moderných klimatizovaných priestoroch
- vzdelávacie kurzy a školenia
- Možnosť kariérneho rastu

Pošlite nám svoj životopis , prípadne nás kontaktujte telefonicky v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30 na telefónnom čísle 0903101219 pani Masaryková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stačí ti len:
Komunikatívnosť
Dobrá nálada
Chuť zarobiť si

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1934076  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 900 EUR/mesiac, priemerná mzda brutto