Senior predajkyňa/ca v Call centre na HPP

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac, priemerná mzda brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho týmu hľadáme skutočných obchodníkov s praxou v predaji.
Ak máš naozaj obchodného ducha,vieš s ľuďmi komunikovať a nebojíš sa telefonického predaja exkluzívnych produktov Slovak Telekomu.

Tak neváhaj a zašli nám Tvoje CV a naše personálne oddelenie Ťa bude v čo najkratšom čase kontaktovať

Čo Ťa čaká:
-Práca na HPP
-Fixný plat + provízie + osobné ohodnotenie (nadštandarné podmienky)
-Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
-Pracovisko v moderných klimatizovaných priestoroch
-Vzdelávacie kurzy a školenia
-Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stačí Ti len:
-Komunikatívnosť
-Dobrá nálada
-odolnosť voči stresu
-prax na obchodnej pozícii v predaji minimálne 12 mesiacov (callcentrum výhodou)

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1853043  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac, priemerná mzda brutto