Práca pre absolventov až 800€ (Telefonista/ka)

SMARTCALL SK s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa Ti skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu a naštartovať svoju kariéru v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti.
Chceš ovplyvniť výšku svojho platu?Alebo už ďalej nechceš pracovať len za základnú mzdu bez možnosti vyššieho zárobku?Ak áno hladáme práve Teba.U nás zarobíš koľko chceš!

Tvoja pracovná náplň bude:
- Telefonický predaj služieb Slovak Telekomu
- Poskytovanie informácií o produktoch a službách ponúkaných spoločnosťou

S nami Ťa čaká:
Kompletné zaškolenie
-základný plat 2€+provízie
-možnosť kariérneho rastu
-priateľská atmosféra
-veľmi dobrý kolektív(rodinná atmosféra)

Pošlite nám svoj životopis , prípadne nás kontaktujte telefonicky v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30 na telefónnom čísle 0903101219 pani Masaryková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stačí ti len:
-ochota niečo nové sa naučiť
-Komunikatívnosť
-Dobrá nálada
-Chuť zarobiť si

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1819415  Dátum zverejnenia: 31.7.2014