Obsluha strojov

Smart SK, s. r. o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná obsluha strojov, ktoré vyrábajú elektrosúčiastky pre automobilový priemysel, hodinová mzda 3,20 € + 100€ dochádzkový bonus + 3,50-€ str.lístok + nočné príplatky s možnosťou navýšenia mzdy a prestupu na HPP, práca v nepretržitej prevádzke /4-zmenka/ v lokalite BA Rača.

Prosíme vhodných kandidátov zaslať stručné informácie na dolu uvedený mail alebo telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom služieb,čistiacimi a upratovacími službami

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

služby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2049268  Dátum zverejnenia: 18.2.2016