Manipulačný pracovník

Smart SK, s. r. o.

Miesto práce
obv. 3, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2.99 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navíjanie a skladanie elektromotorčekov, práca pre zamestnancov s jemnou motorikou, práca namáhavá na zrak , hodinová sadza 2,99/brutto dochádzkový mesačný príplatok 100,-€ + stravné lístky, možnosť prestupu na Pracovnú zmluvu, schopnosť pracovať na 3 zmeny /06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00/

Prosíme vhodných kandidátov aby poslali svoj životopis na adresu [email protected] alebo sa informovali denne od 08.00 do 16.00 hod na telefónnom čísle 0905 750 145 p. Bencová

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Klient pôsobí v oblasti výroby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutná jemná motorika + dobrý zrak

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom služieb,čistiacimi a upratovacími službami

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1719703  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.99 EUR/mesiac