Operátor vo výrobe

Smart SK, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ide o manipulačnú prácu vo výrobe, navíjanie a skladanie cievok k elektromotorčekom, nástup možný ihneď, hodinová mzda 3,20 € + 100€ dochádzkový bonus + nočné príplatky + 3,50€ str.lístok, s možnosťou navýšenia mzdy a prestupu na HPP na dobu neurčitú, práca na tri zmeny v lokalite BA Rača. Práca vhodná pre študentov stredných a vysokých škôl!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a predaj prístrojov na tlačenie jazykových legiend na klávesy klávesníc počítačov, výroba elektrických strojov a prístrojov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom služieb,čistiacimi a upratovacími službami

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1670910  Dátum zverejnenia: 23.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou