Можливість для людей з України

Elektrikár/údržbár budovy

Smart Light s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 8a, Bratislava
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiacodmeny a príspevok do III. piliera

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektro práca v budove Smart Light

- Úprava a montáž svietidiel

- Výjazdy k zákazníkom na servis

- Údržba budovy a jej okolia

- Môžeš byť istý finančnou stabilitou a príspevkom do III. piliera.

- Odmenou za tvoju kvalitnú prácu a spoluprácu budú pre teba pravidelné benefity.

- Pracovanie u nás ti umožní byť súčasťou priateľského kolektívu, kde sa budeš cítiť ako doma.

- Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí tvojmu životnému štýlu.

- Pracuješ v modernom prostredí s najnovšími technológiami, čo ti umožní byť v centre diania.

- Okrem toho ponúkame príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov poprosíme reagovať na túto ponuku.
Vhodným adeptom sa ozveme s ďalším postupom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Ostatné znalosti

Elektroinštalácie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je nutná v oblasti elektrikár/elektromontáže

skúsenosť s montážou svietidiel, pracovitosť, svedomitosť, zručnosť, samostatnosť,

Renomované svetelné štúdio. Viac ako 21 rokov na trhu. Viac o našej spoločnosti nájdete na www.smartlight.sk. Vytvárame novú divíziu akustika, kde hľadáme ľudí, ktorý majú radi výzvy. Predstavu o vyrábaných produktoch nájdete na www.smartacoustic.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4797150  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac