Hľadáme učiteľlky do nemeckej materskej školy.

Smart Choice, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lepšia práca = Lepší život

•Zodpovednosť za zverené deti
•Tvorba rôznych súťaží a hier s matematickou a prírodovednou témou
• Vedenie detí k spievaniu, recitácii a k hrám
•Vedenie detí k tvorivým činnosťiam ako kreslenie, maľovanie...
•Prípravné práce na oslavy, sviatky a iné podujatia
•Výchova a opatrovanie zverených detí
•Asistovať deťom pri obliekaní,umývaní a ostatných hygienických výkonoch
•Vykonávať s postihnutými deťmi motoricko-funkčné cvičenia na zvládnutie bežných denných činností
•Podľa potreby konzultácia a spolupráca s odborníkmi z oblasti medicíny, psychológie a terapie
•Dokumentácia dochádzky, správania a pokrokov detí

Profesionálne pracovné prostredie, príjemný kolektív,atraktívne finančné ohodnotenie je to čo Vám ponúkame.
Ponúkame Vám profesionálne zabezpečenie všetkých dokumentov a povolení, ktoré sú pre túto pracovnú pozíciu potrebné.
Taktiež Vám pomôžeme nájsť vhodné ubytovanie pre Vás a Vašu rodinu.

Ak si nie ste istí, napíšte nám alebo zavolajte. Poradíme.

Spätne budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá pre danú pozíciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pre nášho klienta do Nemecka obsadzujeme nasledovné pracovné pozície
•učiteľka do predškolského zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predškolská pedagogika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Podmienky:
1. Vyštudovaná predškolská pedagogika
2. B2 certifikat z Nemeckého jazyka

Smart Choice s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2241425  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou