Milé opatrovateľky, hľadáte prácu v Nemecku ?

Smart Choice, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše rozhodnutie pomáhať, je tým najkrajším poslaním.

Máte skúsenosti s opatrovaním seniorov a Vaša nemčina je na komunikatívnej úrovni?

Je len na Vás akú si vyberiete rodinu, lokalitu a dĺžku turnusu. Vaša práca bude presne taká akú si určíte. Pri vybavovaní živnosti sme Vám plne k dispozícii a o všetko sa postaráme.

Čo od Vás očakávame?
-poskytovanie osobnej starostlivosti chorým a imobilným seniorom
-vykonávanie domácich prác podľa požiadaviek (žehlenie, upratovanie, pranie, varenie, nakupovanie atď.)
-vykonávanie asistencie pri hygiene a pri obliekaní
-asistencia pri návštevách lekára, úradoch atď.
-sociálna angažovanosť (prechádzky, výlety komunikácia s klientom)

Byrokraciu nechajte bokom a sústredte sa na Vašu prácu.

Ponúkame Vám prácu
-bez sprostredkovateľských poplatkov
-nonstop slovenskú infolinku v prípade otázok
-prácu na turnus
-zabezpečené ubytovanie + strava
-atraktívne finančné ohodnotenie

Dĺžka turnusu : 4-8 týždňov
Lokalita : Celé územie Nemecka
Rodina: Koho budete opatrovať je len na Vás. Výber rodiny kde budete pôsobiť nechávame vo Vašich rukách

-spätne budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Personálne služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
-predošlá skúsenosť s opatrovaním je veľkou výhodou
-spoľahlivosť, zodpovednosť a trpezlivosť

Smart Choice s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2237402  Dátum zverejnenia: 7.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou