Oznam pre absolventov ! operátor výroby a obsluha strojnotechnologických zariadení v Bratislave

Smart Choice, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš začať pracovať v Bratislave? Staň sa dôležitou súčasťou tímu v medzinárodnej spoločnosti. Prihlás sa do nášho tréningového programu a stať sa špecialistom !

Bojíš sa že si bez skúseností? Počas 12 mesiacov sa zúčastňuješ teoretickej a odbornej prípravy, takže nemaj strach.

Získaš nespočetné množstvo informácií a hodnotných skúseností v oblasti pracovných činností, ovládania strojnotechnologických zariadení, hygieny, sanitácie a bezpečnosti potravín.

Ak budeš šikovný, už počas teoretickej a odbornej prípravy ťa zaradíme do riadneho pracovného procesu kde môžeš ukázať čo v tebe je.

Chceš kariérne rásť? My ti to umožníme !

- Poskytneme ti ubytovanie
- Stravné lístky
- Mesačné prémie
- 13. a 14 plat
- Poukážky na nákup v podnikovej predajni
- Iné benefity

spätne budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá pre danú pozíciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Potravinárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel, elektrotechnický priemysel, strojárenský priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť a ochota pokračovať v štúdiu
- Schopný a ochotný vysokého výkonu
- Skutočná samostatnosť pri riešení problémov a schopnosť pracovať systematicky
- Dobré komunikačné schopnosti
- Práca s počítačovými systémami

Smart Choice s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2176301  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou