Web Developer

Smart Choice, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
44.800 EUR p.a.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj Front a Web aplikácii prostredníctvom Javascript, Angular JS, NodeJS a HTML5
- Anglický jazyk - aktívne/pokročilý a Nemecký jazyk - aktívne/pokročilý (min. B2)
- Miesto práce: Viedeň - v blízkosti je vlaková stanica

- bezpečnosť silnej spoločnosti
- dlhodobú perspektívu
- individuálne plánovanie kariéry spolu s manažérmi
- atraktívne platové ohodnotenie a sociálne balíčky
- rôznorodé aktivity v perspektívnych odvetviach
- technologicky inovatívne projekty
- neustále vzdelávanie v akadémii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Je to popredná rakúska spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 40 rokov s hlavným sídlom vo Viedni. Poskytuje technické služby a kompletné riešenia technických problémoch v oblastiach mobilné aplikácie, zelená energia a dopravné systémy. V spoločnosti pracuje viac ako 700 technikov a programátorov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

XHTML - Expert
CSS - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Veľmi dobré znalosti v HTML, CSS, Javascript a dobrá znalosť Git,JQuery, Resful APIs
- Výhodou skúsenosť s UX Design ako aj Responsive Design, MVW Javascript Frameworks, Video Application KnowHow, NodeJS, Sass, WebRTC.

Smart Choice s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1898236  Dátum zverejnenia: 14.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 44.800 EUR p.a.