.NET Developer-Analytik

Smart Choice, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Analýza, návrh, implementácia a maintenance C# .NET aplikacii pre zahraničného zákazníka
* Vývoj pluginov a komponentov na integráciu Microsoft aplikacií do web servisov
* Navrh a vyvoj C# .NET UI pre desktop aplikáciu na synchronizáciu súborov

• flexibilný pracovný čas
• možnosť pracovať čiastočne z domu
• príspevok na dôchodkové sporenie, stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredná softvérová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

* min. 2 roky praxe s C# .NET, aktívne v posledných rokoch
* znalosť .NET Framework, C#, Visual Studio, SVN
* skúsenosti s integráciou Office, Sharepoint alebo iných Microsoft aplikácií výhodou (Office interop, Active Directory Interop, Named pipes)

Smart Choice s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1849718  Dátum zverejnenia: 24.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou