Hľadáš prácu ako zdravotná sestra a vieš nemecky ?

Smart Choice, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lepšia práca = Lepší život

Hľadáme šikovné zdravotné sestry do kliník, nemocníc a domovov dôchodcov v Mníchove a blízkom okolí. Pracovná pozícia je vhodná pre skúsené zdravotné sestry ako aj pre čerstvé absolventky

Profesionálne pracovné prostredie, príjemný kolektív,atraktívne finančné ohodnotenie je to čo Vám ponúkame.

Stačí znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.Ukončené nadstavbové alebo vyššie odborné vzdelanie. Vysokoškolské vzdelanie I. a II. stupňa výhodou.

Ak si nie ste istí, napíšte nám alebo zavolajte. Poradíme.

Ponúkame Vám profesionálne zabezpečenie všetkých dokumentov a povolení, ktoré sú pre túto pracovnú pozíciu potrebné.
Taktiež Vám pomôžeme nájsť vhodné ubytovanie pre Vás a Vašu rodinu.

Ak ste prejavili záujem o pracovnú pozíciu tak nám pošlite nasledovné dokumenty :

-životopis v NJ
-motivačný list v NJ
-naskenovaný diplom, vysvedčenie najlepšie v NJ
-fotografia
-jazykový certifikát

- spätne budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá pre danú pozíciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pre nášho klienta do Nemecka obsadzujeme nasledovné pracovné pozície

•certifikované zdravotné sestry do nemocníc
•certifikované zdravotné sestry do domovov dôchodcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ZDRAVOTNÁ SESTRA-
Požiadavky : Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

Smart Choice s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1575887  Dátum zverejnenia: 1.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou