Realitný maklér/ s možnosťou vytvorenia a vedenia vlastného tímu

SMART centrum s.r.o.

Bratislavský kraj, okres Krupina, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- nábor a fotenie nehnuteľností
- obhliadky so záujemcami
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- všetko ťa naučíme

- flexibilný pracovný čas
- po rezervácii nehnuteľnosti klienta preberajú kolegovia, ktorý s ním riešia právny servis, hypotéku,... tebe zostáva viac času na nábor a hľadaní klientov pre nehnuteľnosť - výrazná úspora času.
- práca ťa bude baviť, nikoho nesekírujeme
- ponuky súkromnej inzercie nehnuteľností máš na jednom mieste do tvojho emailu
- realitný softvér
- člen Realitnej únie SR
- časom si môžeš vytvoriť vlastný tím s kanceláriou
- ZDARMA ťa zaškolí certifikovaný realitný profesionál so skúsenosťami v SR i ČR
- žiadne nekalé praktiky, sme férový, provízia bez skrytých poplatkov
- viac na pohovore

Informácie o výberovom konaní

svoj životopis posielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

férové a čestné jednanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme slušného, čestného a pokorného kolegu,
ktorý vie, že pre úspech je potrebné aj niečo urobiť...

Spoločnosť SMART centrum, s.r.o. je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom realitnom trhu. Počas jej krátkeho pôsobenia sa stala členom REALITNEJ ÚNIE SR, čím získala punc profesionality a zodpovedného prístupu ku klientom. Pri zostavovaní systému práce v spoločnosti sme využili naše skúsenosti z pôsobenia v zahraničí i na Slovensku u lídrov vo svojom obore. Snažíme sa o komplexnosť služieb pre klienta, pomôžeme mu s predajom nehnuteľnosti, zabezpečíme kupujúcemu najvýhodnejšiu hypotéku, prepis energií a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2127768  Dátum zverejnenia: 23.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci