Medicínsky reprezentant / Nákupca

SLW International, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom VŠ s medicínskym / farmaceutickým zameraním? Máte skúsenosti s predajom? Láka Vás obchod / nákup a vzťahový manažment? Chcete mať prácu s maximálne flexibilnou pracovnou dobou? Tak zašlite svoje CV a uchádzajte sa o pozíciu Medicínsky reprezentant / Nákupca.

Pracovná náplň:

- Aktívne vyhľadávanie klientov v rámci prideleného regiónu (predovšetkým lekárne)
- Budovanie nadštandardných vzťahov s klientmi a navrhovanie možností spolupráce (nákup netypických liekov)
- Komunikácia s lekármi v pridelených zdravotníckych zariadeniach
- Prezentácia spoločnosti
- Vytváranie cenových kalkulácií
- Pravidelný reporting

- Fixný plat + provízna zložka (veľmi motivujúca)
- Notebook
- Mobilný telefón
- Možnosť práce aj na Home office (avšak sú povinné porady 2x týždenne)
- Po zapracovaní a preukázaní zručností je k dispozícii aj firemný automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť pre ktorú sa pozícia obsadzuje prevádzkuje siete lekární na Slovensku a v Čechách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ Vzdelanie v medicínskej oblasti / farmácie je podmienkou
- Silné obchodnícke zmýšľanie
- Reprezentatívne vystupovanie
- Akvizičné zručnosti
- Schopnosť nadväzovať obchodné vzťahy
- Dynamický typ osobnosti
- Komunikatívna úroveň Anglického jazyka je výhodou

Spoločnosť sa venuje personalistike, poradenskej činnosti v oblasti vysokoškolského vzdelávania a uplatneniu absolventov v praxi v najmä v oblasti healthcare, pharma, legal.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1875723  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou