Farmaceut / lekárnik

SLW International, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť prevádzkujúcu sieť lekární hľadáme skúsených uchádzačov na pozíciu FARMACEUT /Lekárnik

Pracovná náplň:

- Expedícia a výdaj liekov na ZP viazaných na lekárske predpisy, poukazy a na voľný predaj
Objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu podľa potrieb lekárne
- Prijímanie receptov a poukazov, výdaj liekov a zdravotníckych pomôcok na lekársky predpis alebo poukaz a výdaj doplnkového sortimentu
- Komunikácia s pacientami ohľadom užívania liekov a ich zdravotných ťažkostí
- Retaxovanie receptov v skladovom programe
- Príprava individuálnych produktov

- Stabilné zamestnanie v zabehnutej prevádzke
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Mladý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť prevádzkujúca sieť lekární a internetových obchodov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Kandidát by mal spľňať nasledovné kritériá:

- Minimálne 2 ročné skúsenosti na pozícii farmaceuta
- Empatický typ osobnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- Komunikatívna úroveň Anglického alebo Nemeckého jazyka
- Orientácia na detaily

Spoločnosť sa venuje personalistike, poradenskej činnosti v oblasti vysokoškolského vzdelávania a uplatneniu absolventov v praxi v najmä v oblasti healthcare, pharma, legal.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1710859  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1400 EUR/mesiac