Zdravotná sestra

Služby pre seniorov,n.o.

Miesto práce
Kajal
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 450 EUR/mesiacpríplatky za víkendy a sviatky a nočné zmeny od 1.1.2023 navýšenie mzdy o 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zdravotná starostlivosť o klientov v Zariadení pre seniorov, dávkovanie a podávanie liekov, odber biologického materiálu, preväzovanie rán, kontrola zdravotného stavu klientov, vedenie dokumentácie, 12 hodinové denné aj nočné zmeny, vrátane víkendov, starostlivosť o hygienu klientov.

dobrý kolektív, nové zariadenie,

Informácie o výberovom konaní

doprava zabezpečená zo smeru GA, SA, Sereď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Sme zariadenie sociálnych služieb Senior Care Kaskády, ktoré sa otvorilo pri Galante v r.2014. Kapacita zariadenia je 80 klientov o ktorých sa stará vyškolený kolektív pracovníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2684887  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac