Elektrikár

Služby pre bývanie s.r.o. Trenčín

Miesto práce
Krátka 2412, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek a iných technických zariadení
- operatívne riešenie problémov na rozvádzačoch a iných elektrických zariadení
- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečenie ich plnej funkčnosti
- práca s technickou dokumentáciou

Ak Vás zaujala táto pozícia, vyplňte kontaktný formulár alebo pošlite Vašu žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21 alebo 22

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so stavbárskou elektrinou
- pozitívny vzťah k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť pri riešení úloh
- manuálna zručnosť

Služby pre bývanie, s.r.o., Trenčín je progresívna a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, zameraná na zabezpečenie správy bytov a nebytových priestorov v meste Trenčín a jeho blízkom okolí. Poskytujeme služby v oblasti správy tak, aby vlastníci bytov mohli bezstarostne bývať, resp. užívať si svoju nehnuteľnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2917397  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou