Administratívna pracovníčka so znalosťou poľského a nemeckého jazyka

Slowiss s.r.o.

Miesto práce
Radayho 8, Lučenec
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kompletnú administratívu v oblasti predaja služieb. Telefonická komunikácia a komunikácia prostredníctvom E-mailu s klientmi a spracovanie zákaziek.
Udržiavanie častého kontaktu so súčasnými ako aj s potenciálnymi klientmi a garancia toho najlepšieho opatrovateľského personálu.
Vytváranie pracovných ponúk a poskytovanie poradenstva pre klientov počas celého turnusu.
Koordinácia kontaktu medzi vyslaným opatrovateľským personálom a našimi klientmi.
Vystavovanie zmlúv, objednávok a iných dokumentov.

Moderné a technicky veľmi dobre vybavené pracovné prostredie
Zabehnutý priateľský tím
Možnosť zabezpečenia ubytovania pre záujemcov z iných miest
Adekvátne platové ohodnotenie + rôzne formy príplatkov: bonus, vianočné prémie, iPhone/iPad aj pre privátne používanie atď

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Nemecky hovoriaci privátny klienti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratívna

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Mac OS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobu, ktorá má chuť pracovať v oblasti poskytovania služieb, je flexibilná a motivovaná pre tento typ práce.

Slowiss, s.r.o. je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Radayho 8
981 01 Lučenec

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2344145   Dátum zverejnenia: 21.9.2016