Opatrovanie do Nemecka

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 1700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie seniorou, starostlivosť o domácnosť, práca v oblasti 24-hodinového opatrovania

Atraktívne mzdové ohodnotenie

Sme personálna agentúra ktorá hľadá pre zahraničné agentúry opatrovateľky do Nemecka pre prácu na 24-hodinové opatrovanie pacientov s rôznymi ochoreniami. Práca je väčšinou na 2 až 3 mesiace s tým, že neplatíte našej agentúre žiadne poplaty. Transport do rodiny je preplácanýk, čiže plat ktorý sa povie na začiatku je skutočný Netto plat ktorý uchádzač dostane.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Našimi klientmi sú Nemecké rodiny, ktoré hľadajú opatrovateľky na 24.hodinovú starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme skúsené opatrovateľky so znalosťou nemeckého jazyka aspoň na komunikatívnej úrovni a opatrovateľským kurzom.

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2246476  Dátum zverejnenia: 9.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 1700 EUR/mesiac