Zdravotná sestra vo Švajčiarsku

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
4800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsené zdravotné sestry so znalosťou nemeckého jazyka na prácu na trvalý pracovný pomer vo Švajčiarsku. Potrebná je znasoť nemeckého jazyka aspoň na komunikatívnej úrovni, porovnateľná s európskym hodnotením B1 (certifikát o skúške výhodou).

Výborné platové ohodnotenie
Stabilná práca
Isté zázemie
Práca vo Švajčiarsku
Moderné kliniky
Ubytovanie

Agentúra Slowiss pôsobí na nemecky hovoriacom trhu už niekoľko rokov, novým projektom spoločnosti je zabezpečovanie práce pre kvalifikované zdravotné sestry ktoré majú záujem vycestovať za prácou do zahraničia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našimi klientmi sú švajčiarske moderné nemocnice, nachádzajúce sa v nemecky hovoriacich kantónoch Švajčiarska. Sú vybavené najmodernejšou technológiou. Poskytujú zamestnancom moderné ubytovanie v blízkosti pracoviska, zaisťujú zamestnancom serióznu a dlhodobú spoluprácu, výborné platové podmienky a iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoľahlivosť, zodpovednosť, skúsenosť

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2059298  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4800 EUR/mesiac