Opatrovanie vo Švajčiarsku

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie seniorov / detí, vedenie domácnosti príprava liekov, nakupovanie so znalosťou nemeckého jazyka.

Zdokonalovanie sa v nemeckom jazyku.
Referencie.

Agentúra Slowiss sa zaoberá sprostredkovaním prác do zahraničia. Ponúkame možnosť práce v regióne kde máme vytvorené pevné zazemie s vynikajúcou históriou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Naša klientela pozostáva zo Švajčiarskych rodín ktoré hľadajú opatrovateľky na 24h Seniorbetreuung, kde je potrebná priama a zodpovedná starostlivosť o pacientov s chorobami ako je demencia, inkontinencia a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, opatrovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Záujemkyňa o prácu musí splňať tieto kritériá:
spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota pomáhať.

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2025459  Dátum zverejnenia: 24.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac