Administratívna pracovníčka s rumunským jazykom

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Rádayho 8, okres Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia s rumunsky hovoriacimi klientmi prostredníctvom e-mailu a telefónu. Práca v zákazníckom servise. Pomoc pri vybudovaní pobočky v Rumunsku. Získavanie nových klientov, starostlivosť o súčasných klientov. Evidencia klientov a práca s MAC-om.

Najmodernejšie vybavenie (Mac, tablet, iPhone 6 s možnosťou využívať aj na súkromné účely)
Sociálne výhody (napr. príspevok na zubné prehliadky)
Priateľský kolektív
Možnosť bezplatného kurzu nemeckého jazyka v rámci firmy
Možnosť kariérneho rastu

Slowiss je mladá, úspešne sa rozrastajúca firma pôsobiaca na nemecky a anglicky hovoriacom trhu. Zameriava sa na trh s ponukami práce v oblasti opatrovania seniorov a detí. Vybraný uchádzač bude pracovať v mladom, dynamickom a úspešnom prostredí, v modernej kancelárii vybavenou najnovšou technológiou. Môžete nás navštíviť na našej domovskej stránke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Zameriavame sa na sprostredkovanie práce predovšetkým do Švajčiarska, Nemecka, Anglicka a Holandska. Ponúkame prácu najmä pre opatrovateľky, spoločníčky a pomocníčky do domácnosti.

Slowiss predstavuje mladý a priateľský kolektív s chuťou inovovať a poskytovať najlepší servis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

Záujemca o prácu by mal byť zodpovedný, presný, flexibilný a ambiciózny. Potrebná je odolnosť voči stresu, príjemné vystupovanie a dodržiavanie časových termínov. Hľadáme pracovníka, ktorý ovláda rumunský jazyk slovom aj písmom a jeden z hore uvedených jazykov a je ochotný učiť sa novým veciam.

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1988813  Dátum zverejnenia: 16.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou