Elektromechanik - Elektrowickler

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu Elektromechanikov / Elektrowickler, ochotných pracovať v zahraničí s výbornými pracovnými a platobnými podmienkami. Jedná sa o dlhodobú spoluprácu.

Vaše úlohy:

- Výroba elektrických strojov a transformátorov vinutia.
- Použitie medeného drôtu, Transformator-/ Solenoidy.
- spájkovanie a bandážovanie cievky s vodiacim drôtom
- Oprava kolektorov, tj zberacie krúžky elektromotora pre napájanie a oprava súvisiacich zberacích krúžkov.
- inštalácia cievky v elektronických zariadeniach
- funkčné a kvalitatívne testy

Podmienky prijatia:
Ukončená stredná škola,
Odborná prax v oblasti
Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
Flexibilita, zmysel pre detail, spoľahlivosť.

- výborné pracovné a platobné podmienky
- možnosť pracovať nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- odmeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hlavne zameranie agentúry Slowiss je sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb s pôsobením prevažne na nemeckom a švajčiarskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1809337  Dátum zverejnenia: 22.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR/mesiac