Reagujte bez životopisu
Logo SlovZink, a.s.

Operátor výroby

SlovZink, a.s.

Miesto práce
SlovZink, a.s., Továrenská ulica, Košeca
Termín nástupu
Ihneď
5,4 EUR/hod.+ príplatky nad rámec zákonníka práce (príplatok za sťažený výkon práce 0,862 EUR/hod., za prácu nadčas mzdové zvýhodnenie 70 % priemerného zárobku, príplatok za poobednú zmenu v hodnote 15 % základný plat + osobné ohodnotenie) + koncoročné odmeny = hrubý mes. príjem cca od 1300,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha chemických rotačných a téglikových pecí, výroba ZnO podľa receptúry, balenie produktu, dodržiavanie predpísaných technologických parametrov,
-manipulačné práce na VZV , obsluha mostového žeriavu
-obsluha PC pre riadenie procesu výroby,
- dodržiavanie a prevencia zásad BOZP

-práca pre stabilného a prosperujúceho zamestnávateľa na trvalý pracovný pomer
-motivačné finančné ohodnotenie, príplatky nad rámec ZP (napr. príplatok za sťažený výkon práce 0,862 EUR/hod., za prácu nadčas mzdové zvýhodnenie 70 % priemerného zárobku, príplatok za poobednú zmenu v hodnote 15 % základný plat + osobné ohodnotenie),
-príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera,
-mesačný dochádzkový bonus 100,- EUR
- finančný príspevok zamestnávateľa na stravné v sume 4,90 EUR/odpracovaná zmena
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Prevádzka: Továrenská 545, 018 64 Košeca
Štvorzmenný pracovný čas
Nočná práca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, pružnosť v myslení, tímová práca, fyzická zdatnosť

Firma s dlhoročnou tradíciou výroby oxidu zinočnatého (ZnO).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4758536  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.