Šéfkuchár

SLOVTRAVEL, s.r.o.

Miesto práce
Štiavnické Bane
Termín nástupu
04/2024
2 300 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šéfkuchára, kreatívnu osobnosť, do reštaurácie v rámci štvorhviezdičkového hotela. Ponúkame jedinečnú príležitosť sebarealizácie podľa predstáv a kreatívy šéfkuchára, od najzákladnejších procesov až po koncept samotných jedál.
Od šéfkuchára vyžadujeme:
- tvorbu Á la Carte menu, sezónneho menu, penzií v súlade so súčasnými trendami v gastronómii
- tvorbu receptúr a kalkulácií
- prípravu a výdaj jedál
- reprezentovanie hotela a reštaurácie
- zodpovednosť za skladové zásoby a ich efektívne využívanie
- zefektívnenie procesov v rámci kuchyne a zaistenie jej plynulého chodu
- znalosť a aplikáciu hygienických a ostatných zákonom stanovených štandardov
- zefektívnenie systému dodávateľov
- usmerňovanie, vedenie a motivovanie vytvoreného tímu

Možnosť sebarealizácie.
Práca v priateľskom kolektíve.
Seriózny prístup.
Možnosť ubytovania, zamestnaneckej stravy, wellness benefitov a pod. sú samozrejmosťou.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných. Výberové konanie bude viackolové, o požiadavkách na ďalšie kolá budú uchádzačí informovaní na osobnom pohovore.

Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s požiadavkami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU 2016/679 a zákona č. 18/2018 Zbierky zákonov o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kretaívnu osobnosť, flexibilnú, schopnú improvizácie, zodpovednú, s príjemným vytupovaním (ako voči personálu, tak i voči hosťom) a citom pre detail a poriadok.

Malý štvorhviezdičkový hotel rodinného typu s prekrásnou záhradou.
ID: 3953896  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac