Lekár

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Kúpeľná 107, 962 71 Dudince, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kúpeľná zdravotná starostlivosť

- k dispozícii plne zariadený byt,
- príplatky za prácu cez víkend a sviatky nad rámec Zákonníka práce.
- plat v zmysle zákona 578/2004 Z.z. o odmeňovaní zdravotníckych pracovníkov platné od 1.1.2016

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecný lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.
ID: 1590237  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou