Chemicko – technický inžinier

SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie úloh v oblasti odpadového hospodárstva (odpadových vôd
a likvidácie v odpadovom hospodárstve) – znalosť platnej legislatívy a noriem v
oblasti vodného a odpadového hospodárstva podmienkou
- zabezpečovanie dodržiavania platnej legislatívy v oblasti ŽP, BOZP a OPP
- komunikácia so štátnymi orgánmi na úseku BOZP a ŽP
- práca s technickou dokumentáciou v oblasti skladovania chemikálií
- zodpovednosť za posudzovanie projektovej dokumentácie z technického hľadiska od
externých dodávateľov, podieľanie sa na výbere dodávateľov
- vytváranie plánov investícií a väčšej údržby

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* motivujúce finančné ohodnotenie
* ostatné benefity dohodou

Informácie o výberovom konaní

* odpovedáme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické zameranie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

nadpriemerné komunikačné a manažérske zručnosti, schopnosť koncepčného myslenia, reprezentatívne schopnosti, schopnosť vyjednávať, presadiť sa, riadiť personál...

sme veľká spoločnosť v oblasti výroby a spracovania koží, ktorá vo svojom odvetví patrí k jedným z najvýznamnejších v Európe

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2763146  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou