Zástupca vedúceho predajne – predavač/ka

Slovsap s. r. o.

Miesto práce
OD Slimák -Halkova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

• zastupovanie vedenia predajne v dobe ich neprítomnosti,
• administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne
• práca na pokladni a doplňovanie tovaru na predajni

Do nášho kolektívu v potravinách Norbi Update hľadáme osobu ktorá je samostatne schopná vykonávať zverené úlohy v neprítomnosti vedenia predajne.

Práca je vhodná pre absolventa ,na privyrobenie popri inej práci.

možnosti pracovného pomeru:
Dlhodobá pravidelná brigáda: 1 max 2 dni v týždni mzda 2,70€/hod
TPP 160h /mesiac-12 hodín v jednozmennej prevádzke mzda 400€ netto
10-12 -dní v mesiaci podľa dohody.
VPP 80 hodín mesačne mzda 2,70€/hod netto alebo 200 €/mesiac netto
Brigáda je celodenná nieje možné vyberať si len určité hodiny na výkon práce.
Rozpis na mesiac sa robí po vzájomnej dohode pracovníkov na prevádzke.

V prípade záujmu zašlite životopis a do mailu prosím uveďte o aký druh pracovného pomeru máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame komunikatívnosť ,precíznosť , zodpovednosť ,upravený vzhľad a záujem pracovať.

-príjemné a ústretové vystupovanie
-prozákaznícke myslenie

Nutnosť vlastniť Zdravotný preukaz na prácu s potravinami.
Nutnosť dochádzať 2 krát do týždňa na 5:20 ráno.

Potraviny, domáce a farmárske špeciality, vinotéka

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1957374  Dátum zverejnenia: 15.12.2014