Vodič - rozvoz pekárenských výrobkov

SLOVNORMAL, s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 170, Granč - Petrovce
Termín nástupu
hneď
1 200 EUR/mesiacodmeny a bonusy, nočné príplatky, príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do nášho kolektívu šoféra na rozvoz pekárskych výrobkov! Uchádzač o túto pozíciu musí byť držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B1 a platného zdravotného preukazu.
Ide o prácu počas nočných hodín a rozvoz výrobkov sa realizuje na dodávkach s pravidelnými prehliadkami v autorizovanom servise. Výhoda je mať základnú prax jazdy na dodávke do 3,5t, ale samozrejme na závoznu linku je potrebné zaučiť sa. Hlavná náplň práce je rozvoz pekárenských výrobkov, starostlivosť o firemnú dodávku, prepravky a ostatné náležitosti spojené s touto prácou, sú vysvetlené na dohodnutom osobnom pohovore. Práca sa nachádza v malej dedine Granč Petrovce pod Spišským hradom

- možnosť ubytovania
-zamestnanecká zľava na pekárenské výrobky
- príspevok na stravu
- nočné príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

precíznosť (presnosť)
iniciatívnosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
zodpovednosť

Zamestnávateľ na trhu pôsobí od roku 1994. Jeho hlavnou činnosťou je výroba chleba a pekárenských výrobkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4800482  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac