Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

SharePoint špecialista

Miesto práce
Vlčie hrdlo 1, 824 12 Bratislava 214
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovednosti / Úlohy:
• Analýza požiadaviek zadaných internými oddeleniami
• Konzultácia a návrh riešenia
• Implementácia riešenia v prostredí SharePoint pomocou formulárov a workflow
• Testovanie implementovaného riešenia
• Nasadenie riešenia do produkčného prostredia
• Post implementačná podpora riešenia
• Zapracovávanie následných zmien
• Administrácia prostredia SharePoint
• Čiastočná podpora ostatných aplikácii mimo SharePoint prostredie
• Komunikácia v rámci medzinárodnej skupiny
Iné výhody
• dobré platové ohodnotenie;
• vianočná mzda;
• výkonnostná odmena;
• notebook, mobil;
• príspevok na stravovanie;
• zdravotná starostlivosť – preventívne a periodické lekárske prehliadky
Záujemcovia o túto pozíciu sa môžu prihlásiť do cez stránku www.profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický alebo ekonomický smer so zameraním na informačné technológie
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Požiadavky:
• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technický alebo ekonomický smer so zameraním na informačné technológie
• Pokročilá znalosť prostredia Microsoft SharePoint
• Skúsenosti s programovaním web aplikácií alebo s implementovaním riešení v prostredí Microsoft SharePoint
• Minimálne základná znalosť Java scriptov, CSS štýlov, Microsoft SQL, XSLT, regulárnych výrazov
• Anglický jazyk: pokročilý

Výhody:
• Skúsenosti s implementáciou biznis procesov výhodou
• Znalosť Nintex Workflow výhodou

Iné požadované zručnosti:
• Analytické myslenie a schopnosť navrhovať riešenie na vzniknuté problémy
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Ochota učiť sa nové veci
• Spolupráca s ostatnými IT špecialistami v rámci tímu ako aj mimo neho
• Pozícia vhodná aj pre absolventa so skúsenosťami s programovaním a ochotného sa učiť nové veci

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVNAFT, a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontaktná osoba: Ľudské zdroje
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810343   Dátum zverejnenia: 14.11.2016