Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Elektrikár - Operátor vonkajší

Miesto práce
Vlčie hrdlo 1, 824 12 Bratislava 214
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Príďte k nám a využite svoje technické vzdelanie. V Slovnafte získate stabilné zamestnanie, stanete sa súčasťou tímu vynikajúcich odborníkov a svojou prácou prispejete k spoľahlivému chodu rafinérie. Spoločne rozhýbeme svet

Účel práce:
Zabezpečiť dodávku elektrickej energie s napäťovou úrovňou 110 kV, 6 kV a 0,4 kV pre potreby technologických výrobných a nevýrobných objektov SLOVNAFT, a.s..

Zodpovednosti / Úlohy:
• Rieši a organizuje odstraňovanie porúch v elektrickej sieti, odstraňuje poruchy na elektrickom zariadení;
• Upravuje prevádzkový stav v elektrickej sieti;
• Rieši rôzne prevádzkové situácie, vyžadujúce identifikáciu a výber riešení aplikovaním získaných vedomosti a skúsenosti;
• Koordinuje práce pracovných skupín na el. zariadeniach;
• Vykonáva pravidelné kontroly pracovísk a zariadení, dodržiavania bezpečnostných a protipožiarnych opatrení, používania predpísaných OOPP.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
• garantovaný 13. plat
• ročná odmena (14. plat)
• nadštandardný zmenový príplatok
• prevádzkový príplatok
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• mesačný finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity
• nadštandardná zdravotná starostlivosť
• možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty, športová hala, multifunkčné ihrisko)
• široká ponuka jedál už za 0,60 pre zamestnanca
• príspevok pri narodení dieťaťa
• firemná materská škôlka a jasle s príspevkom zamestnávateľa
• zamestnanecké parkovisko
• možnosť kariérneho postupu
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

Všetky životopisy spolu s motivačnými listami starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - silnoprúd
Vodičský preukaz
B
Požiadavky:
• Úplné stredné odborné vzdelanie elektrotechnické – silnoprúd;
• Prax minimálne 3 roky;
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21, § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009 Zúz.
• Vodičský preukaz skupiny „B“.

Iné požadované zručnosti:
• Dôkladná znalosť technologických procesov prevádzky;
• Dobré rozhodovacie zdatnosti;
• Dobré analytické schopnosti

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 2665516   Dátum zverejnenia: 23.9.2016