Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Energetik – Pracovník Riadenia Údržby (zast. počas MD)

Miesto práce
Vlčie hrdlo 1, 824 12 Bratislava 214
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Účel práce:

Zabezpečiť bezpečný, nákladovo efektívny energetický systém útvaru Logistika.

Zodpovednosti / Úlohy:

• dohlaď nad hospodárnym využívaním energií (elektrina, voda, para, plyn, PHM, technologické jednotky atď.) útvaru Logistika
• spracovanie expertíz a analýz v oblasti energetiky
• návrh a koordinácia investičných akcií v oblasti energetiky, spracovanie podkladov
• plánovanie a riadenie údržby energetických zariadení
• zabezpečuje lokálnu koordináciu úloh a KPI (sledovanie nákladov, spotreby) skupiny MOL, spolupracuje s kolegami na lokálnej ale aj na skupinovej úrovni
• vypracováva podklady pre manažment útvaru Logistika, pripravuje kvartálne hodnotiace materiály
• odborne zastupuje svoju organizáciu v rôznych projektoch, tímoch a programoch skupiny MOL, podieľa sa na udržiavaní, modifikácií a zavádzaní procesov, systémov súvisiacich s údržbou a investíciami, zúčastňuje sa auditov
• pripravuje a pripomienkuje zmluvy, aktualizuje dokumenty, interné predpisy, riadiace akty súvisiace s jeho odbornou oblasťou
• administrácia údržbárskych zákaziek v SAP na pridelenom útvare
Iné výhody
• dobré platové ohodnotenie;
• vianočná mzda;
• výkonnostná odmena;
• notebook, mobil podľa potreby;
• príspevok na stravovanie;
• zdravotná starostlivosť – preventívne a periodické lekárske prehliadky
Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.
O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, elektrotechnika
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Vodičský preukaz
B
Požiadavky:

• Vysokoškolské vzdelanie technického smeru;
• Anglický jazyk – pokročilý;
• MS Office – pokročilý užívateľ
• SAP – užívateľ
• Prax na podobnej pozícií min. 3 roky;
• Prehľad v údržbárskych procesoch;

Osobnostné predpoklady:
• Analytický prístup, DMAIC
• Tímový hráč
• Orientácia na zlepšovanie procesov
• Koncepčné myslenie
• Schopnosť konštruktívne riešiť problémy,

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVNAFT, a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontaktná osoba: Ľudské zdroje
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2637545   Dátum zverejnenia: 23.11.2016