Technik ( MaR ) - Materiálové plánovanie

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52, 820 03 Bratislava 23, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
o Vytvorenie požiadaviek na objednávky z ponúk dodávateľov
o Špecifikácia materiálu pre meranie a reguláciu podľa platných noriem a predpisov
Zodpovednosti / Úlohy:
o Vytváranie nákupných požiadaviek na materiál
o Vyžiadanie technických a cenových ponúk od dodávateľov materiálu
o Spolupráca pri oceňovaní zákaziek
o Zakladanie a údržba skladových položiek

Výhody z Kolektívnej zmluvy

Ak Vás tento inzerát zaujal, prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie ( najlepšie MaR )

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

5

o Znalosti prístrojovej a meracej techniky
o Skúsenosti so špecifikáciou MAR materiálu na základe špecifikácie vykonávanej opravy
o Výhodou je znalosť anglického jazyka – mierne pokročilý
o Výhodou je znalosť maďarského jazyka - základy
o Výhodou je znalosť právnych predpisov a technických noriem v oblasti elektrotechniky

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3100202  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou